Меню
Кошик товарів

Дифавтомати

Диференційний автоматичний вимикач (дифавтомат) - контактний комутаційний пристрій, призначений для того щоб включати, проводити і відключати електричні струми при нормальних умовах експлуатації і розмикати контакти, коли диференційний струм досягає заданого значення при встановлених умовах.

Диференціальний автомат, як правило, це модульний пристрій і встановлюється в електричний щиток поруч з іншими захисними пристроями.

При наявності в ланцюзі струму витоку, пристрій блискавично відключає живлення. Якщо в будинку диференціальні автомати розміщені за принципом селективності - спрацьовує прилад, який знаходиться найближче до місця аварії. Таким чином, при правильному встановленні приміщення ніколи не залишається знеструмленим - без напруги буде лише та лінія, на якій стався витік.


Диф автомат - це прилад, що поєднує в собі функції захисного автоматичного вимикача і пристрою захисного відключення.

Захищати електричні проводи і підключене до мережі електрообладнання від перевантажень і короткого замикання.

Відключати ділянку проводки при виникненні витоку струму.

Купити один диф авт.  в більшості випадків вигідніше, ніж два окремих пристрої: від короткого замикання  і струму витоку. Тим більше, що сучасні моделі, наприклад, дифи  Hager  займають ще й менше місця: замість трьох - всього лише 2 модуля (для однофазних споживачів). А це істотна економія простору в щитку.


В системі диференціального автоматичного вимикача передбачений тепловий і модульний захист. Така конструкція забезпечує максимальну ефективність і захист від безлічі несправностей.


Диференціальний вимикач захищає Ваше життя і електрообладнання, яке сьогодні коштує недешево. Щоб бути впевненим, що він прослужить не тільки гарантійний термін, а набагато більше - не купуйте продукцію невідомих сумнівних брендів, наскільки б привабливим, ні здавалося пропозицію.


Ми рекомендуємо вам придбати диф автомат виробництва Hager, Schneider Electric, IEK, Chint, оскільки це визнані і провірені часом виробники.


За типом внутрішніх механізмів і кількості полюсів фільтрами можна вибрати такі типи  дифавтоматів:

  • електронний - дешевше в ціні, але при обриві нульового проводу перестає працювати
  • електромеханічний - зберігає працездатність навіть при обриві нейтралі
  • двополюсний - 2п (1p + N) - для однофазної мережі (підключення фази і нуля)
  • чотирьохполюсний - 4p (3p + N) - для трифазної мережі (три фази і нейтраль)


Диф автомат потрібно вибирати за номінальним струмом. Номінальний струм - це робочий струм. Якщо Ви виберете номінальний показник менше ніж потрібно - при включенні декількох електроприладів одночасно диф-вимикач буде спрацьовувати.

Встановлюйте дифавтомати порядку спадання:

  • на 40А або на 32А для встановлення окремо на одну або декілька кімнат
  • пристрої на 50А, або 63А встановлюйте як ввідні
  • обирайте по 10А або 16А на кожну розеткову групу
  • номіналом по 6А на кожну лінію освітлення.


Показано з 1 по 12 із 1279 (всього 107 сторінок)