Меню
Кошик товарів

 

 Увага! Співпрацюємо з монтажними організаціями та електриками. В залежності від суми вашого замовлення, можлива додаткова знижка. Телефонуйте.

Автоматичний вимикач Chint DZ47-60 1P, C16, 4.5kA (187974)

Автоматичний вимикач Chint DZ47-60 1P, C16, 4.5kA (187974)
Автоматичний вимикач Chint DZ47-60 1P, C16, 4.5kA (187974)
  • Наявність на складі: 55
  • Модель: 187974
55.18грн

Модульний автоматичний вимикач Chint DZ47-60 1 полюс 16 ампер характеристика C 4.5kA 187974 на din-рейку (дін-рейку)

Автоматичний вимикач chint DZ47-60 є незамінний компонент електрощитового обладнання. Завдяки йому забезпечується захист мережі і споживачів електроенергії від надструмів і короткого замикання. Пристрій має надійну і перевірену часом конструкцію. У разі перевантаження або виникнення струмів короткого замикання апарат автоматично розриває ланцюг. Здатність, яка відключає даного модульного вимикача складає 4,5 кА. Спрацьовування по струму КЗ відповідає характеристикам B, C, D. Автоматичний вимикач DZ47-60 знаходить застосування в енергосистемах на різних об'єктах житлового будівництва, комунального господарства та сфери послуг.

Модульні пристрої даного модельного ряду призначені для номінальних струмів від 1 ампера до 63 ампер. Для більш високих номінальних струмів варто розглянути лінійку модульних автоматів чинт DZ158 (до 125 А). Також компанія CHINT випускає інше модульне обладнання серії DZ - це діфавтомат DZ47LE і вимикач навантаження NH2. На всі пристрої серії DZ отримані міжнародні сертифікати. Ось чому автомати CHINT популярні в багатьох країнах світу, включаючи країни Європейського союзу. До вимикачів серії DZ можна приєднати додаткові аксесуари, які розширять функціонал пристрою. Серед таких аксесуарів можна виділити допоміжні контакти і расцепители.

Автоматичні вимикачі призначені для захисту розподільних і групових кіл від перевантажень і струмів короткого замикання. Застосовуються у водно-розподільних щитах житлових і адміністративних будівель, а також в промисловості.

Автоматичні вимикачі чінт DZ47-60 мають три типи характеристики спрацьовування від струму короткого замикання та різні сфери застосування:

  • Характеристика В, 3-5 In: Захист кіл від перевантажень і коротких замикань, захист протяжних кабелів систем електропостачання з системами заземлення TN та IT
  • Характеристика С, 5-10 In: Захист кіл від перевантажень і коротких замикань, захист резистивних і індуктивних навантажень з низьким імпульсним струмом.
  • Характеристика D, 10-14 In: Захист кіл від перевантажень і коротких замикань, захист навантаження з високими імпульсними струмами при включенні навантаження.

Електричні автомати CHINT Electric серії DZ47-60 забезпечують захист електричного кола від перевищення максимально дозволеного робочого струму (перевантажень) і струмів короткого замикання. Основна відмінність якісних автоматичних вимикачів від запобіжників - це їх багаторазове використання. Недорогі автоматичні вимикачі серії DZ47-60 мають три типи характеристики спрацьовування B, C і D.

Характеристики відкючення - часострумова характеристика автоматів:

Тип B - електричний автоматичний вимикач витримує пусковий струм пристрою в 3-5 разів вище номінального струму;


тип C - електричний автоматичний вимикач витримує пусковий струм пристрою в 5-10 разів вище номінального струму;


тип D - автомат витримує пусковий струм пристрою в 10-12 разів вище номінального струму.


Пусковий струм - це струм, який з'являється при підключенні до електричного кола будь-якого електроспоживачів. Якісний автоматичний вимикач повинен розпізнати занадто великий струм і своєчасно розірвати електричний ланцюг. Широкий вибір недорогих автоматичних вимикачів різних типів дозволяє їх встановлювати як в квартирних щитках, так і в вводно- розподільних щитах заводів, а також для будь-якої кількості електроспоживачів. При виборі недорогого автоматичного вимикача для досягнення максимально повного захисту електричного кола важливо врахувати всіх підключених електроспоживачів. Також при виборі якісного автоматичного вимикача враховується і гранична відключаюча здатність вимикача, щоб при великих токах короткого замикання автомат зміг розімкнути контакти.

Габаритні розміри (мм) Авт. Вимикачів Chint DZ47

Повна інформація по автоматичних вимикачах CHINT DZ47 PDF 

Паспорт автоматичного вимикача CHINT DZ47 PDF 

Характеристики
ВиробникChint
Діапазон робочих температур-25...+40
Електрична зносостійкість, циклів4000
Кількість полюсів1
Категорія забруднення середовища2
Механічна зносостійкість10000
Момент затяжки зажимів2.5
Напруга230/400
Номінальна здатність відключення4.5
Номінальна напруга ізоляції, В500
Номінальний струм16
Норми і сертифікатиCE, Intertek, ЕАС, УкрСЕПРО
Перетин зажимів, мм225
Ступінь пиловологозахтстуIP20
Температура зберігання, ° C-25...+70
Тип виконанняМодульний
Тип напругиAC
Характеристика спрацювання розчеплювачаC

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре