NOARK запустила три нові продукти: DC-мініатюрні автоматичні вимикачі Ex9BP-JX, тип RCCBs Ex9LB63 і новий асортимент металевих корпусів IP66 серії MHS

У рамках поставленої мети постійно підтримувати динамічні темпи розробки нових продуктів, компанія NOARK запустила три нові продукти: DC-мініатюрні автоматичні вимикачі Ex9BP-JX, тип RCCBs Ex9LB63 і новий асортимент металевих корпусів IP66 серії MHS. Ці продукти забезпечують підвищену безпеку, ефективність і надійність. Як очікують клієнти з NOARK, всі продукти підтримуються з 5-річною гарантією. Це лише перша частина нашого плану запуску продукту, ви можете очікувати, що на ринку з'явиться більше нових продуктів у другій половині цього року.

DC Модульные автоматические выключатели, серия Ex9BP-JXDC Модульные автоматические выключатели, серия Ex9BP-JX

DC Модульные автоматические выключатели серии Ex9BP-JX предназначены для защиты от токов КЗ и тепловой защиты в цепях постоянного тока с номиналом до 63 А, например в системах автоматизации, контрольных цепях, в системах релейной защиты, а также в бытовых сетях DC тока.

Доступны к заказу в 1 до 4х полюсном исполнении с шириной 1 DIN (18 мм) на полюс. Характеристики срабатывания C и K.


ПЗВ, серія Ex9LМодульні диференціальні вимикачі навантаження (УЗО) Ex9L-H і Ex9L-N в дво- або чотириполюсним виконанні. Технологія заснована на класичному принципі постійного магніту і електромагнітної індукції, забезпечуючи повну незалежність захисних функцій від напруги. Тип захисту AC, A, S, S + A, G і G + A доступні для номінальних струмів в діапазоні від 16 до 63 А. Номінальні струми витоку мають значення 10, 30, 100, 300 і 500 мА. УЗО відповідають вимогам стандартів IEC / EN 61008-1.


Шафи настінні IP66, серія MHS Металеві настінні корпуси серії MHS з монтажними панелями настінного монтажу, призначені переважно для промислового
застосування, де необхідний високий ступінь захисту IP. Ступінь захисту IP66 для одинарних дверей
та IP55 для корпусів з двома дверцятами.