Меню
Кошик товарів

Публікації

vguk84@gmail.com 0 212
Ідеальна гармонія дизайну Berker R.3 та R.8Нова серія беркер 8 повторює успіх вимикачів серії беркер R.3. Точніше, цей успіх лежить ще глибше - від 7 до 3 мм - відступ рамки від стіни, що робить його майже врівень зі стіною. Форма підкреслює силу контрасту: круглі центральні частини в послідовно гострої оправі квадрата або прямокутника. Обидві сері..
vguk84@gmail.com 0 312
NOARK запустила три нові продукти: DC-мініатюрні автоматичні вимикачі Ex9BP-JX, тип RCCBs Ex9LB63 і новий асортимент металевих корпусів IP66 серії MHSУ рамках поставленої мети постійно підтримувати динамічні темпи розробки нових продуктів, компанія NOARK запустила три нові продукти: DC-мініатюрні автоматичні вимикачі Ex9BP-JX, тип RCCBs Ex9LB63 і н..
vguk84@gmail.com 0 224
Представляємо розширений асортимент пластикових корпусів для установки електричного лічильника серії ЩУРн-П IP66 PC LIGHT IEK®. Корпуси ЩУРн-П IP66 IEK® забезпечують максимальний захист від пилу і захист від впливу потоків води, підходять для експлуатації на відкритому повітрі в місцях, що піддаються активній мийці і штормів, і в постійно запилених..
vguk84@gmail.com 0 16
Чим хороші розетки Berker?Якість - дрібних деталях.Саме дрібні деталі відповідають за якість виробу в цілому. Розетки Berker це яскраве підтвердження цьому. Компанія Hager виробляє їх уже понад 90 років, за які продукція Berker отримала вдячність фахівців з усього світу. Тим не менш, Hager продовжує покращувати якість і функціональність - прагнучи ..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)