Заполните поле

Заполните поле

Закрыть
Ваше сообщение отправлено!
Кабель

Львівський кабельний завод це  молода перспективна  компанія, що об’єднана  професіоналами і вже зайняла свій сегмент на ринку провідних виробників кабельно-провідникової продукції.  Основним нашим пріоритетом є якість,  а основною цінністю нашої компанії є люди - висококваліфікований персонал об’єднаний єдиною ціллю створення високоякісної продукції.  

Місія яку ми бачимо перед собою це турбота про безпеку наших клієнтів, а безпека в свою чергу не можлива без найвищої якості.

Розуміючи, що на сьогоднішній день на ринку є велика кількість виробників кабельно-провідникової продукції, ми для себе чітко визначили безкомпромісний шлях, яким ідемо на зустріч нашому покупцю.

Кабель Товарів у наявності: 91

Підкатегорії

 • ВВГ
  1. Кабель ВВГ, ВВГнг, ВВГнгд призначені для розподілу електроенергії в стаціонарних установках на номінальну напругу 0,66 кВ і 1 кВ частотою 50 Гц для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, а також для прокладки на відкритому повітрі. Кабелі марки ВВГнг ВВГнгд використовуються в умовах, де вимогою є нерозповсюдження горіння та підвищена пожежобезпека.
  2. Кабель силовий ВВГ-П мідний кабель з ПВХ ізоляцією, плоский. Призначений для передачі і розподілу електроенергії в стаціонарних установках номінальною напругою 0,66 кВ, частотою 50 Гц, для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях. Кабелі марки ВВГ-Пнг, ВВГ-Пнгд не розповсюджують горіння.
 • ШВВП

  Провід призначений для приєднання приладів, машин і пристроїв побутового і аналогічного застосування до мереж при номінальній змінній напрузі до 0,45кВ, а також для систем 0,45/0,75кВ. Провід ШВВП складається з мідної багатопроволочної жили круглої форми. Ізоляція провода як і оболонка із ПВХ пластикату. Жили розміщені паралельно і ізольовані між собою.

 • ПВС

     ПВС — провід зі скрученими мідними жилами з ПВХ ізоляцією та з ПВХ оболонкою, гнучкий, розрахований на напругу до 380В. Призначений для приєднання електроприладів і електроінструменту для догляду за житловими приміщеннями та їх ремонту, а також підключення побутових приладів. Універсальність ПВС як провідника полягає в його зручності й універсальних характеристиках: висока гнучкість і висока зносостійкість. ПВС витримує велике навантаження, як на злам, так і на розрив, його можна гнути.

 • ВВГ-П

  Кабель силовий ВВГ-П - мідний з ПВХ ізоляцією, плоский. Він призначений для передачі і розподілу електроенергії в стаціонарних установках номінальною напругою 0,66 кВ частотою 50 Гц для прокладки в сухих і вологих виробничих приміщеннях. Кабелі марки ВВГ-Пнг та ВВГ-Пнгд не розповсюджують горіння.

на сторінку
Показані 13 - 24 із 91 пунктів
Показані 13 - 24 із 91 пунктів