Заполните поле

Заполните поле

Закрыть
Ваше сообщение отправлено!

Schneider Electric Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

  • Автоматичнi вимикачi ВА63 "Домовий"

    Електропроводка в житлових приміщеннях часто не розрахована на одночасне ввімкнення великої кількості електроприладів. Збільшення навантаження може викликати перевантаження електромережі або коротке замикання в електромережі. В першому випадку відбувається нагрівання провідника, в результаті чого може вийти з ладу електропроводка усього будинку чи квартири. В другому випадку існує великий ризик пожежі, так як сила струму може досягати декілька тисяч ампер. Перевантаження можливе і при поганому контакті в місцях з'єднання нульових провідників. Надійний захист від несприятливих наслідків перевантажень і коротких замикань в мережі - автоматичні вимикачі ВА 63 "Домовий"

  • Дифавтомати АД63 "Домовий"

    Диференційний автоматичний вимикач АД 63 "Домовий" об'єднує в собі функції автоматичного вимикача ВА 63 (захист від перевантажень чи коротких замикань) та ПЗВ ВД 63 (захист від струмів витоку).

  • Дифреле (ПЗВ) ВД63 "Домовий"

    Захист людей від ураження електричним струмом, а також від пожеж, до яких може призвести порушення ізоляції електропроводки, забезпечується застосуванням пристрою захисного вимкнення (ПЗВ).