Заполните поле

Заполните поле

Закрыть
Ваше сообщение отправлено!

CHINT Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Модульне обладнання

  Модульне обладнання Chint Electric представлене пристроями захисту мережі, пристроями захисту людини і обладнання, пристроями контролю і управління, а також аксесуарами. Дані вироби, в залежності від особливостей їх призначення, розділені на декілька серій, серед яких необхідно особливо виділити професійну серію NB1, NL1, DZ158  та серію для застосування в житлових і громадських місцях DZ47.

  Серія модульних пристроїв включає в себе широкий перелік автоматичних вимикачів, ПЗВ, автоматичних вимикачів диференційного струму, модульних контакторів та різноманітних реле, обмежувачів напруги, а також вимірювальних приладів. Дана продукція затребувана, перш за все, виробниками щитового обладнання. В цей же час, і для промислових підприємств вона представляє інтерес за рахунок хорошого співвідношення ціна/якість.

 • Пускачі, реле
 • Силовi автомати

  В номенклатурі ChintElectricє декілька серій силових автоматичних вимикачів. Автоматичні вимикачі в литому корпусі NM1, NM8, а також викатні  та стаціонарні повітряні вимикачі NA1

  Повітряні автоматичні вимикачі виробництва Chint призначені для використання в мережах змінного струму з номінальним струмом до 6300А і номінальною напругою 400 і 690 В. Вимикачі застосовуються в низьковольтних розподільчих електричних щитах, для забезпечення захисту ліній і обладнання від перевантажень, коротких замикань, в тому числі, при однофазних замиканнях на землю. Наявність у вимикачах багатофункціональних блоків захисту на базі мікропроцесорних блоків робить ефективним їх застосування КТП, ГРЩ промислових підприємств, жилих та адміністративних споруд.

  Автоматичні вимикачі NM1 і NM8 призначені для захисту електричних мереж від тривалих перевантажень і струму короткого замикання, перекосу фаз, а також для оперативного увімкнення і вимкнення ділянок мережі змінного стуму частотою 50-60 Гц напругою до 660В. Виготовляються у восьми різних корпусах з номінальним струмом 16-1600А. Вимикачі NM8 комплектуються термомагнітним блоком захисту, який дозволяє проводити регулювання:

  •          Захисту від перевантаження в межах 0,8-1 від Ін;
  •          Захисту від короткого замикання в межах 0,5-1 від Ін;
  •          Захист N-проводу в межах 0,5-1 від Ін.

  Силові автоматичні вимикачі відносяться до комутаційних апаратів ручного управління та можуть комплектуватись електроприводами, що дає можливість керувати ними на відстані.

 • Кнопки, індикатори

  Кнопки і перемикачі серії NP2 і NP8 призначенні для комутації електричних мереж управління  змінного струму напругою до 380 В, а індикаторні лампи – для індикації наявності напруги на ділянках мережі або навантаження на промислових і побутових об’єктах.

 • Рубильники

  Рубильники NH40 призначені для нечастих (не більше одного разу) неавтоматичних комутацій електричних мереж змінного струму частотою 50 Гц, напругою 380 В, застосовуються на підстанціях, в розподільчих пристроях і на окремих обєктах. Рубильники мають механізм індикації і надійної фіксації положення.

 • Пристрої автоматичного вводу резерву

  АВР призначений для автоматичного переходу на резервний ввід при знижені чи пропаданні напруги живлення або погіршення параметрів мережі нижче заданого рівня на головному вводі в мережах змінного струму частотою 50 Гц номінальною робочою напругою до 400 В і номінальним струмом від 16А до 630 А. АВР NZ7 застосовується на промислових, комерційних і побутових об’єктах та житлових будинках. Існує три варіанти автоматичного переходу:

  1.        Автоматичний перехід з основного вводу на резервний з само поверненням
  2.        Автоматичний режим роботи на двох рівноцінних вводах (без пріоритету)
  3.        Автоматичний перехід від мережі до генератора з само поверненням
 • Обладнання до конденсаторних установок
 • Частотнi перетворювачi та пристрої плавного пуску

  Частотні перетворювачі NVF2 з векторним частотним управлінням призначений для плавного регулювання швидкості асинхронного електродвигуна за рахунок створення на виході перетворювача електричного струму заданої частоти в мережах частотою 50 Гц в напругою до 400 В.

  Пристрої плавного пуску NJR2 призначені для розгону, уповільнення і захисту трьохфазних електродвигунів потужністю від 7,5 до 315 кВт. Управління напругою, яка подається на електродвигун реалізується за рахунок регулювання кута відкривання тиристорів, дозволяє плавно запускати і зупиняти електродвигун. Пристрої NJR2 використовуються в мережах змінного струму частотою 50 Гц і напругою до 400 В.