Заполните поле

Заполните поле

Закрыть
Ваше сообщение отправлено!

Розетки/Вимикачі Товарів у наявності: 48

Підкатегорії

 • Розетки i вимикачi Asfora (Schneider Electric)

  Розетки і вимикачі Asfora (Schneider Electric).

  Всі елементи серії зроблені на європейських заводах по стандартах ЄС. Простий і витончений дизайн виробів Asfora відмінно гармоніює з будь-яким інтер'єром. Конструктивний мінімалізм, висока якість і стильний вигляд - всі ці властивості злилися в одній товарній гаммі.

  Вся продукція серії Asfora відповідає сучасним стандартам і зроблена з надійних матеріалів, що дозволяють їй роками витримувати активне використання. Покриття, виконане зі застосуванням фотоінгібіторів, не піддається впливу ультрафіолету, і навіть під прямими сонячними променями колір і міцність таких виробів залишаються незмінними. Розетки і вимикачі Asfora - це оптимальне співвідношення ціна / якість.

 • Розетки i вимикачi Sedna (Schneider Electric)

  Розетки і вимикачі Sedna від компанії Schneider Electric - це завжди гармонійний дизайн, багатофункціональність та елегантна колірна гама. Пристрої серії Sedna можуть значно спростити Вам життя, так як поєднують в собі зручність і простоту управління освітленням та опаленням. Перевагами інсталяції Sedna є дуже вузька рамка (8 мм), витончений дизайн та різноманітність колірних рішень. Також всі розетки оснащені захисними шторками для додаткової безпеки Ваших дітей.

 • Розетки і вимикачі Unica (Schneider Electric)
 • Розетки і вимикачі Asfora Plus (Schneider Electric)
на сторінку
Показані 25 - 36 із 48 пунктів
Показані 25 - 36 із 48 пунктів